Маленьких львів’ян запрошують на «Місто професій»

  • 456

Рятувальники, поліцейські, будівельники, лікарі та перукарі, – 24 червня маленькі львів’яни спробують себе у понад 100 професіях у рамках профорієнтаційного дитячого фестивалю «Місто професій». 

Територія парку перетвориться на імпровізоване містечко, вхід у яке з 11:00 дозволено лише дітям з паспортами, котрі можна отримати на вході. Вхід для дорослих – лише у супроводі дітей. Далі кожному учасникові видадуть карту представлених професій і дитина «влаштується на роботу». У паспорт будуть вписувати всі професії, у яких спробував себе учасник.

Кожен із представників професій матиме можливість продемонструвати свою діяльність по-особливому. Для того, аби заохотити дітлахів до участі, кожен з них придумає цікаві конкурси, ігри та завдання. Хтось навчить дітей озвучувати відомий мультфільм, а хтось допоможе на 5 хвилин стати кінологом.

Представлені професії малеча випробує в ігровій формі, виконуючи завдання і отримуючи за це «зарплатню». Зароблені кошти дітки обміняють на морозиво та солодощі.

«Запрошуємо містян прийти 24 червня на чудове сімейне свято «Місто професій»! Минулого року малеча будувала будинок зі справжньої цегли, працювала зі стоматологічними інструментами, знімалася у кіно, гасила пожежі та проводила розкопки. Цьогоріч ми спільно з партнерами готуємо щось дуже особливе. Тож приходьте разом із дітками у парк ім. Івана Франка – вам гарантовано сподобається це свято!», – розповідає Микола Крупей, керівник кампанії «Культурне місто», співорганізатор заходу.

Нагадаємо, профорієнтаційний фестиваль «Місто професій» у Львові відбудеться за сприяння Львівської міської ради та «Об’єднання «Самопоміч» спільно з міжнародним діловим журналом «Community» вже вчетверте.

Стежте за новинами міста професій у Львові на Facebook.