Зоопарк: побачити все

  • 563

Крокодили, бегемоти – і зелений папуга. І не лише ці тварини, про яких у моєму дитинстві співала у кіно Червона Шапочка. У київському зоопарку все значно краще! Чесно, я навіть не очікувала. 

Коли треба було у справах їхати до столиці, вирішили рушати всією сім’єю. Щось давно нікуди не вибиралися. З розвагами довго не думали: зоопарк. 8-річний син дуже полюбляє тварин, та й 2-річній доні звірі цікаві.

Отож, поїздом до Києва. А далі – за діло.

Як доїхати

Чесно, добиратися до київського зоопарку легко. Скажу відверто, метро – сильна штука. Від зупинки – від сили 200 метрів – і ви на вході в зоопарк.

Вартість

Креативні квиточки з віршиками

Ціна більш ніж пристойна: дорослий квиток – 60 грн, а дитячий – 40 грн. Діти до двох років безкоштовно.

Окрема мова про квиточки – дуже креативненько й цікаво. На кожному віршик про звірят. Як-от: Лось Микола на тромбоні грає джаз хамелеону.

 

Про тварин

Кілька років тому київський зоопарк раз у раз був в епіцентрі скандалів: як зі звірами, які собі щось ламали, або які й узагалі зникали, так і з посадовцями, що там працювали.

Тепер же очевидно: звіринець приводять до ладу і так, толково. Вже потім я відшукала на просторах інтернету, що, виявляється, що в зоопарку до 2019-го – масштабна реконструкція.

На час нашого візиту у звіринці дійсно в кількох локаціях тривали ремонтні роботи. Та до слова, нашій екскурсії це зовсім не заважало.

Тепер власне про тварин. На вході у зоопарк вам дають карту, на якій позначено всіх звірів та їхні вольєри. Зручно, але іноді то нам заважало. Бо наш педантичний син, який ну дуже полюбляє тварин, хотів відвідати УСІХ, без винятку, звірів, що є в київському зоопарку. Що тут такого? – спитаєте ви. А те, що столичний звіринець – один з найбільших за територією зоологічних парків Європи (експозиційна площа — 21,85 га). Тож після тригодинного ходіння від вольєру до вольєру ноги відпадали не тільки в дітей, а й у нас, дорослих. Благо – скрізь (і це не перебільшення – справді скрізь) є лавки, та ще й кожна з гарним поруччям у вигляді різних тварин.

То що ж з переліком звірів? Та прошу: леви, тигри, гієни (у величезних вольєрах, в яких відтворено умови савани), слон, зебри, жирафи, примати (2 величезні окремі вольєри), вовки, єноти, ведмеді, страуси, лами, коні Пржевальського, верблюди, зубри, олені, крокодили, змії, риби та інші рептилії (окремий великий павільйон під накриттям), різноманітні птахи (там ціле озеро з островом посередині для них, та ще й окремо купа кліток з різними орлами, папугами та лелеками, навіть рожеві фламінго). Хух, і це ще неповний перелік.

Інші розваги

А якщо вам мало самих тварин на величезній території, то є, я би сказала, супутні розваги для дітей:

  • поїзд, який покатає вас територією (на зразок львівського Чудо-поїзда);
  • скульптурне містечко динозаврів;
  • ціле величезне колесо огляду, в якому можна піднятися та поглянути на зоопарк згори;
  • пристойний дитячий майданчик з гірками та пісочницею;
  • різноманітні батути.
Серед скульптур динозаврів 

А ще можна зробити миттєве фото, навіть на магнітик на холодильник, є де перекусити, випити кави/чаю/cоку. І не в одному місці, що зручно. Бо, повторюся, територія дуже велика.

Замість висновку

Нашим дітям і нам сподобалося: син у захваті від вовчиці Герди та її непростої долі, тато – під враженням від величі та потужності зубрів, маму ж захопили тендітні та вишукані рожеві фламінго, а дворічна донька вподобала широкі алеї, якими можна безупину ганяти;)

P. S.

Мали із собою візок для малої. Які ми мудрі люди! 😉 Поки донька ганяла, у візку їхали наші рюкзаки. Тож був перепочинок як не для батьківських плечей, то для дитячих ніжок))