5 локацій для фото: літній must have

  • 1081

Ви ще встигаєте ЦЕ зробити))) Літо на останніх днях, тепло й сонце ще манять у пригоди та мандри. Тож саме час побути приємним самому собі. І… встигнути на кілька дрібничок-дурничок, що мали би підняти нам настрій.

Штука перша – вода  

Байдуже, чи-то ви мчите на став у сусідньому селі в стареньких «жигулях» із веселою компанією розвеселих не лише від жартів друзів (до речі, одразу перевірте, чи не вживав щось гумористичного й шофер – якщо так, то краще покиньте салон!).

І на фото ви не обов’язково у стильному купальнику із загадковим поглядом 😉

Чи-то «Майбахом» міряєте кілометри до аристократичної Ніцци вкупі з Девідом і Вікторією Бекхемами. Літо все ще дає шанс махнути до води. І нехай все почекає; зрештою, гори після «водної» відпустки перекидати зазвичай легше, чи не так?

 

Штука друга – фото із рослинами

Це в кукурудзі, якщо хто не знає, як вона цвіте;)

Нехай усі мають фото з соняхами – хизуйтеся знимкою в кукурудзі. Дружбак лихої пам’яті Хрущова тихо шолопотітиме з фото Вашим шокованим друзям. Скажіть: то Ви у США. А кукурудза вже пішла на віскі. Або не кривіть душею: Україна не згірше славна кукурудзяними полями.

!! P. S. Про всяк випадок зазнимкуйтеся і в соняшникові. Як-то кажуть, їсти не просить))) І літня фотокласика 😉

 

Штука третя – контакт із тваринами

Корова для Вас уже давно лише спогад, коли їсте масло чи сир? Саме час навести різкість! Це суперпозивні тварини – зазвичай їх можна безборонно гладити й тощо. У крайньому разі Вас заатакує охоплений тютюновим голодом пастух – як маєте цигарки, то не поскупіться: собі здоров’я збережете. А от корову, як бачите, то зніміть із собою гарною/гарним. Як маєте діти – чудова нагода провести лекцію про те, звідки молоко беруть.

Знайдіть собі нових друзів, ну й що, що в них роги та хвости))

Штука чотири – знайдіть гарні знаки в дорозі

Нудно пиляти довгим шляхом? Діти вже готові зарізати когось, а до заправки ще кіло-кілометрів? Розважте себе й пасажирів – шукайте файні знаки, веселі й гарні назви сіл, селищ, містечок й міст. Наш край таким повним-повен. Є село Щаслива? Що ж, фото на щастя. А от біля Хорошої усі хороші))

От я і хороша…
…і щаслива))

Ще одна гра – шукайте населені пункти зі своїм іменем. Якщо є бажання, настрій, здоров’я (і гроші, звісно) можна й продегустувати місцеві продукти у місцевому харчоблоці. Інколи неймовірні смаколики Вас чекають у таких непримітних барах чи кафе! (Хоча, мус визнати, інколи там і хвороби чигають – тож зважте на вигляд пункту харчування, особливо коли Ви з дітьми).

Штука п’ята – жнива

Що не кажи, ми, українці, завжди хлібороби в душі. Серпень – час дозбирати усе, що виросло. Не закликаємо сідати за кермо комбайна (хоча… якщо є бажання… вражень буде море – а про дітей просто мовчу). Але на поле, де повно запахів, соломи й машин, коли жнива, махніть. Відновите свій запас енергії, згадаєте молоді роки школярські (коли на кожній сторінці в книжці – про хліб, жнива..), та й взагалі відпочинете.

Тільки візьміть взуття зручне. Автор статті, поки знимки робила, ноги в босоніжках сколола. (І дітисьок узуйте в щось лісово-польове). Стрибайте, грайтеся із соломою – час відчути себе малим ще є)) Зважте лише, чи є люди: розлючені фермери Вам на відпочинку ні до чого)))