Тур вихідного дня: зоопарк “Лімпопо”

  • 889

Чи любите ви тварин так, як люблю їх я? Не подумайте нічого такого – але на вулиці жоден пес чи кіт не мине мене непоміченим)) Я чітко випитаю в мами, якого він кольору, і нагадаю, що я теж хочу такого песика, “хай би куцого, рудого” (с) Дорогою в село від мене не сховається жодна корова, коза, кінь і навіть курка️;) А кицька Мілка, яка прописана в бабці, взагалі від мене довгий час була в шоці – але тепер дозволяє себе гладити і треться мені до ніг. Певно, це вона пам’ятає, як я її малих дітей годувала – тицяла мордочками в тарілку і казала “їж!” Ні, ви не подумайте, що в мене тяжке дитинство… 😉

І взагалі – про що це я? Ага, про любов до тварин. Так-от, де ж найкраще цю любов проявити? Отже, Мака рекомендує тур вихідного дня – зоопарк “Лімпопо”!

Доїзд 

Розташований зоопарк у смт Меденичі, на відстані 65 кілометрів від Львова, тому автівка стрийською трасою домчить туди плюс-мінус за годину. Якщо ви не власним авто, сідайте у маршрутку Львів-Дрогобич, Львів-Трускавець чи Львів-Східниця – і теж доїдете. Вхідний квиточок для дорослого – 50 гривень, для дітей від 5 до 15 років – 30 гривень, а для таких малявок, як я – халява!

птахи в зоопарку
Ми з пернатими зацікавлено вивчаємо один одного

Що побачити

Якщо ми з вами вже приїхали в єдиний зоопарк на території Львівської області, дивитись треба в обидва ока! Я тому й другий раз поїхала – перший просто проспала)) Мудра Вікіпедія каже, що там зараз живе понад півтисячі звірів, серед яких леви, тигри, леопарди, ягуари, рисі! Була-бачила-підтверджую! А ще там просто купа різноманітних пернатих – бачили б ви, які ті пташки красиві! Ще я залипла біля кіз – ну, а що? Взагалі, рогато-хвостатих там чимало, так що кожен собі знайде якогось фаворита))

Їжа

Це я не про те, де підживитись вам – хоча піцерія на території зоопарку теж є. А про харч для тваринок – годувати всіх тих великих “кицьок” категорично не можна – та й не пораджу вам такого, бо нащо дратувати тигра печеньком?️ 😉 Але наприклад, з годівлі мавп різних порід зробили хороші атракції для відвідувачів, особливо для дітей. Через спеціальну трубу ви кидаєте харч згори, а мавпочка, кумедно тримаючи лапки, ловить його знизу – чесно, я можу це робити безкінечно)) Зізнаюсь, ще я годувала єнота-полоскуна, хоча, здається, не можна – просто пригадую, що було дуже смішно спостерігати, як він спершу помив печенько у воді, а тоді вже пхав до рота – як би і мені таку звичку виробити;️)

Отже, як будете їхати, не забудьте набрати сухого печива для звірят, бо на місці такий харч суттєво дорожчий.

біля клітки з левами
Великі “киці” втекли від камери)

Поні

Абсолютно всі звірі в “Лімпопо” живуть або у вольєрах, або в клітках. Окрім одного особливого пана – на жаль, ми не познайомились, хоча потусувались на славу! Це я вам про поні розповідаю – він гуляє просто на траві недалеко від входу в зоопарк! І печенько теж добре “лопає”)) Я спочатку трохи побоювалась – все-таки більший за мене, але потім посміливішала, то і гладила, і з рук годувала – просто кайф!

Отже, якщо ви ще не були в Меденичах, то беріть за руку маму, тата, братика, сестричку та всю дорогу родину – і гайда! Потім напишете мені в коментах, чи вам сподобалось, ок?
Гід вихідного дня – ваша Мака