Як втримати шкарпетки на дитячих ногах?

  • 642

Мої діти не люблять носити тапки й шкарпетки. Це в них, напевно, від тата. Бо я себе вдома просто не мислю без шкарпет. Тапки – це не моє, але шкарпетки на ногах – мій must have.

З дітьми ж – просто біда. На сина з криками якщо й натягнеш шкарпетки, то тапки – це щоразу, як якийсь квест: спробуй знайди. І знову, і знову крики у відповідь на прохання взутися – на кшталт «Я не знаю, де вони!». З меншою донькою гірше: переконання, пояснення, навіть підвищення голосу і помахування пальцем зі словами «но-но, нечемна дівчинка» – не допомагають. 30 секунд – і шкарпетки на руках замість рукавиць, а тапки десь у закутку лежать.

Не заставляти не можу – підлога без підігріву, та й змерзлюки вони в мене. Ледь що – і вже шмаркають. Тому шкарпетково-тапкова війна триває. Тішить – мамина воєнна тактика бере гору. Читайте, може, і Вам згодиться.

Отож, такі собі військові хитрощі:

  • Шкарпетки під колготи – так, з малою це діє, головне – добре розправити шкарпетки, щоб не було складочок і її не тиснуло. Звісно, вовняні шкарпетки під колготки не натягнеш, але й шкарпетки+колготи – краще, ніж самі колготи.
  • Дві пари шкарпеток – не вихід навіть для старшої дитини – син після 5 хвилин перебування в подвійних «онучах» кричить, що йому жарко і знімає одну пару шкарпеток (як не дві). Тому краще дати одні грубі шкарпетки. Малявка розправляється із двома парами «онуч» секунд на 15 довше – це якщо пощастить.
  • Шкарпетотапки – це шкарпетки із силіконовою або гумовою підошвою. Хороший варіант і для менших, і для старших. Мала ще не навчилася їх самостійно знімати, а старший сприймає як одинарні шкарпетки. (Фото шкарпетки із гумовою підошвою)
  • Тапочки на шнурівки – це винятково для малявок і за умови, що ще не навчились розв’язувати шнурівки. Ще не навчились, то навчаться, але ж це корисні вправи для розвитку моторики маленьких пальчиків. Ну і ноги в теплі хвилин 5-10-30. Це вже як вам пощастить) Утім для старших дітей – тапочки на шнурівки взагалі не варіант.
  • Нове взуття – і зовсім не обов’язково це нові тапочки. Ми нашій донечці купили нові кросівки, на вулицю в них ще не виходили, і вона з величезною радістю носить їх удома. Ну і нехай. Головне ж – щоб у ніжки не мерзла. Фото
  • «Дорослі» тапки – це діє і на старших, і на молодших. Діти страшенно люблять доросле взуття. Це не таємниця. Проте майте на увазі, це діє не дуже довго – для восьмирічного хлопця – 1-2 дні, для дворічної дівчинки – до години часу. Тому цей спосіб краще застосовувати короткотривало, але часто.

Тримайте ноги в теплі та не шмаркайте! І, звісно, буду рада чути Ваші рецепти теплих ніжок))