Яйця TOMY або компактний і цікавий сортер

  • 1225

 

“Кумедні яйця” з’явилися в нас на півріччя Юстини як презент. На той час я погано орієнтувалася в іграшках і навіть не знала про існування “Ноєвого ковчегу”, тому про ці яєчка теж і гадки не мала. І коли розповіла мамі-подрузі, що нам подарували якийсь жовтий лоток, то почула таку реакцію: “Клас! Я так їх хочу! Ти що не знаєш, що таке яйця TOMY?!” Виявляється, вони дуже популярні, а я ні сном, ні духом. Нічого дивного, в принципі, бо в іграшках я не профі: досі жодної не купила своїй дитині.

Перш за все, купуючи цю іграшку, я б звертала увагу на рекомендований вік для гри. Тут на коробці виробник вказує 6m+. Але на практиці воно й близько так не є. Повноцінно юзати яйця як сортер Юстя не юзає й досі. Тобто навіть 12m+ я б не писала… В інтернеті на деяких сайтах можна зустріти примітку, що ця гра призначена для дітей віком від 2 років. Це вже ближче до істини. Хоча, гадаю, визначаючись із цим параметром, вони керувалися безпечністю будови.

Так, наша донечка котила їх по підлозі, лежачи ще на пузі, повзла до них через півкімнати, гучно стукала об паркет. Але не складала нічого точно 🙂

 

 

Фото внизу – Мінне поле з яєць

Загалом забавка дуже компактна, але при цьому має багато граней розвитку:

– є шість яєць, які розміщені в лотку, кожне яйце має своє місце у вигляді певної фігури;

– шкаралупки з’єднуються між собою хвилястим візерунком;

– також кожна шкаралупа має іншу гримасу, яка виражає певну емоцію, ну й відповідний колір;

– яйко всередині має свій колір, він повинен збігатися із забарвленням гримаси;

– середина яйця – це ціп’ятка, які видають схожий характерний звук при ритмічному натисканні;

– лоток закривається на спеціальну застібку, яку ще треба вміти відкрити 🙂

Фото – Знайди зірку

Тобто яйця TOMY:

  • вчать розрізняти кольори, емоції, фігури, форми;
  • розвивають дрібну моторику рук,увагу та пам’ять, концентрацію;
  • знайомлять із продуктом споживання на ймення “яйце”, місцем їх зберігання (“лоток”) і курчатками (“ціп-ціп”).

Фото – “Яєчню сьогодні їстиму я!”

Сама іграшка дуже якісно зроблена, бо за півроку використання ці яйця добряче літали по квартирі і падали з різноманітних висот. Утім ніде нічого не відлетіло, не надщербилось і не подряпалось.

На відео – Юстина випробовує яйця на міцність))

Всі елементи справно служать нашій річній принцесі. А вона виявляє дедалі більше зацікавлення й щоразу відкриває для себе нові можливості яєць. Ще мені подобається, що кожен елемент має своє фіксоване місце в коробці: так я точно знаю, чого мені бракує, що шукати під шафою чи за ліжком. Ну, і зі замкнутого лотка нічого не повилітає – можна сміливо брати зі собою в дорогу.

Мамунця рекомендує, одним словом 😉