Ноїв ковчег: чи вартий він своїх грошей?

  • 933

Моє знайомство із цією забавкою  почалось на кілька років раніше, ніж народився син. Я зайшла в найбільший дитячий супермаркет Львова із забавками (тоді не знала, що там шалено дорого) обирати подарунок похресникові. Серед порад, що купити, був  саме “Ковчег Ноя”. Тоді, щоправда, мій вибір був на боці толокара, але цю іграшку я собі запам’ятала. Тож, формуючи список бажаних подарунків на рік своєму малюку, “Ноїв ковчег” я записала першим пунктом. 

І хоч синові виповнюється рік лише через три тижні, ковчег у нас є. Ну, як у нас, у нашої бабусі, яка дозволяє бавитися ним ще напередодні свята. Тому й я можу трохи швидше поділитись з вами думками про іграшку.

Спершу про саму іграшку:

Будова корабля – є два поверхи. На другому їдуть згідно з купленими квиточками – корова, вівця, свиня та кінь. Натискаєш на фігурку – і вона говорить віршик про себе, а ще видає такий самий звук, який у житті “говорить” ця тваринка. Наприклад, “Я- весела корівонька, рогата голівонька. Муууу”.

А поруч є кольорові клавіші,  які можна натискати та грати мелодію.

Нижній поверх – 5 тваринок: жирафа, тигр, лев, слон і мавпочка. Усі вони виконують функцію сортера, бо стоять на підставках різної форми – зірочки, кола, квадрата, трикутника. Але нам нижній поверх не цікавий взагалі. І поставити іграшку в правильне місце складно, бо через другий поверх погано видно палубу. Хоча, можливо дитині краще видно, я не знаю, він ще не говорить, тож не може мені розказати) Також є півник, він трішки захований, на перший погляд. Тож матимете міні-задання – знайти півника на ковчезі 🙂 Напишете  коментарях, скільки часу ви витратили на пошуки.

Співають і дві бочки з рибою, спершу розказують віршики, а потім  і мелодії. Ну, і, звісно, за штурвалом Ной – “Ной колись на світі жив, він звірятам говорив: “Ми потоп переживемо, океан перепливемо і дістанемось землі на міцному кораблі”.  Цей персонаж ошатно стоїть за штурвалом, якщо штурвал покрутити в один бік – звук хвиль, якщо в інший – чуємо, як заводиться двигун.

Ковчег на колесиках, тож якщо він їде, то  так, наче пливе й погойдується на хвилях.

Враження

Тваринки видають дуже реалістичні звуки, такого ж кольору, як є у житті (хоча корівка трішки з відтінком фіолетового, напевно, на неї так вплинула реклама одного шоколаду)).

Забавка справді якісна: як би синок не товк тими забавками – все ще ціле, фарба не злізла, тваринки частин не позбулись. Тому, гадаю, нам на довший час її вистачить.

Можна вивчати назви істот – просити показувати свинку, вівцю, з малюком обирати тих тваринок. Так швидше навчиться малятко розрізняти тваринок, хто є хто і хто як говорить.

Мінуси

Іграшка явно не на рік. У рік Микита бавиться лише верхніми тваринками. Ну. як бавиться – інтенсивно їх гризе. Але із цікавістю реагує на звуки, часом може і на клавіші піаніно потиснути.

Дуже дивний віршик про півника: “Хто нас будить, як будильник, ну, звичайно”… І тут мені шалено хочеться сказати холодильник, а треба – “це наш півник”.  Але думаю, це така родзиночка забавки, крім тварин, на ковчезі пливе і Холодильник.

Гучність. Ковчег справді дуже гучний, тому багато мамусь кажуть, що заклеюють скотчем динамік. Я теж так, певно, зроблю, бо часом син також аж здригається від звуків.

Фігурки погано тримаються. Я вже не раз бачила ковчег без когось одного -свинки, вівці чи коня. Бо якщо  корабель “потрапив у шторм”, то всі іграшки випадають і втікають по всій хаті. Часто можуть забігти так, що уже ніхто їх знайти не може.

Мій висновок))

Попри всі мінуси, ця іграшка дуже мені подобається. Навіть незважаючи на доволі високу ціну – від 800 грн в інтернет-магазинах і до 1000 в звичайних магазинах. Гадаю, ця забавка просто маст хев у домі, де росте дитинка. Тому, якщо хочете обрати те, що дійсно сподобається дитяткові та буде корисним для малюка, – це той самий варіант! Ми наразі ковчегом дуже тішимоcь. А ви ?