Про нас


Що таке Батьківський канал?

«Ну от, ще один сайт для мамочок», – скажете Ви. І так, і ні. Так, тому що ми писатимемо і про вагітність, і про ті речі, які цікаві й потрібні для новоспечених і не дуже мамусь.

Мама дуже важлива, але як же тато? З його пристрастями та хобі, зрештою, чоловічий погляд на виховання та інші батьківські речі, якщо не сказати унікальний, то оригінальний – це точно.

Ви хресні тато/мама? Тоді Вам теж на Батьківський канал. Бабусі та дідусі тітки та дядьки – ми підкажемо, який подарунок купити дитині, порадимо, яке хобі чи який вид спорту підходить Вашому внуку/похресникові.

Статті батьків-початківців і батьків з досвідом, відеоблоги, консультації та поради лікарів, батьківські новини та конкурси – одним словом, все, що стосується батьків Львова, – це Батьківський канал.

АВТОРИ БАТЬКІВСЬКОГО КАНАЛУ:

Мамунця (Маріанна Рудик):

“Всім привіт, мене звати Маріанна, в соцмережах більш відома як Мамунця. Виховую донечку Юстину, якій нещодавно стукнув рочок. Ми з Юстею не любимо сидіти на місці, тому часто робимо невеликі вилазки, в чому нам мегадопомагає вірний друг слінг. Своїми дописами прагнемо творити корисний і правдивий український контент. Любимо сміятись, особливо Юстинка – на всі свої шість зубів.”

Вітуся-Мамуся (Віта Долик):

“Привіт. Я Віта, уже 9 місяців як мама. До народження Микити я думала, що нічого в житті не зміниться. А світ перевернувся з ніг на голову. Але ще ніколи не був таким веселим. Головне – вміти і знати, як у всьому (зокрема й у декреті) знаходити можливість вчитися нового”.

Назар, Христина і Ксеня Дольні (“Мандри малюка”, #Назарівна):

“Ми – молода українська родина, яка складається з тата Назара, мами Христі, 2-річної собаки породи золотистий ретривер Ніно і нашої однорічної доні Ксені. Насправді більшість людей не знає імені нашої доньки, оскільки наш тато придумав кликати її Назарівною і ввів такий тег у соцмережах. Це настільки всім сподобалось, що тепер у мережі її імені практично немає, є лише #Назарівна. Ще до народження Назарівни ми в сумі відвідали понад 15 країн і понад 60 міст”.

Ірина Лабаз (“Зростаємо разом”):

“Психолог-консультант, працюю з підлітками та дорослими, а про дітей багато знаю та постійно вивчаю щось нове завдяки своєму маленькому хлопчику. Смурф взагалі навчив мене багато нового, що раніше видавалося неможливим. Всяке-різне про нас та материнство пишу в блозі «Зростаємо разом». Мама в офіційному декреті, яка вже починає мріяти і згадувати про свою роботу – викладання в університеті ім. І. Франка. Чому Смурф? Бо мій хлопчик після народження був дуже схожий на маленького гномика. Так і прилипло”.

Лілія Лисенко (мама 8-річного Богдана і 2-річної Соломії):

“З народженням двох дітей нарешті починаю розуміти, що таке бути матір’ю. Дається таке розуміння непросто, бо класичні “рецепти виховання” – не для нас. Тому, щоб вижити у хаті, де 8-річний син і дворічна донька, доводиться постійно викручуватись і вигадувати щось нове. Виходить точно весело. Може, цей досвід знадобиться і Вам”.

Михайло Курус (на посаді батька): 

“Ніколи не гадав, що бути батьком – так непросто. Однак шукаю позитив у постійному недосипі й мотанні нервів на дитячі забаганки. Наприклад, як тато можете спокійно собі бавитися іграшками, якими не догралися у дитинстві))) Або з дітьми робити речі, що без малюків викличуть щонайменше подив. Про усілякі чоловічі аспекти батьківства повідаю Вам. Увага! Під час написання статей жодна дитина не постраждала”.

Детальніше про нас усіх тут.